cms-page-header-image

Limited Edition 95

Voor onze 95ste verjaardag bieden wij een kosten-geoptimaliseerd jubileumbed aan als LIMITED EDITION 95. Het formaat is 180 x 200 cm en u heeft de keuze uit 2 verschillende Purebeds-stoffen: Clara-820-stone en Eric-640-natural.
Deze aanbieding is alleen geldig voor het jaar 2018.

Matras

Handgemaakt pocketveringmatras met getemperde veren, verfijnde vulling, met de hand gemaakte overstag.

Tijk van 60% viscose en 40% katoen. Beschikbaar in 3 modellen met verschillende veerspanningen.

Voeten

Cilindervoeten ZF10 van massief beukenhout

zwart gekleurd en gevernist

Hoogte: 10 cm

Stof

Beslis voor de stof

Clara-820-stone

or

Eric-640-natur

Vind de perfecte stof voor u.


Vanaf half maart te zien in de volgende showrooms
Bestellungen
HandelaarPlaatsWebsite
Abteilung Premium- Möbel Hübner Einrichtungshaus GmbH 10785 Berlin www.moebel-huebner.de
Bettenhaus Zehlendorf Karin Schmitt GmbH & Co KG 14169 Berlin www.bettenhaus.de
Neue Wohnkultur GmbH 14169 Berlin www.neue-wohnkultur.de
Der neue Beckmann GmbH 20149 Hamburg www.derneuebeckmann.de
Bornhold GmbH + Co. WK-Einrichtungshaus 20354 Hamburg www.bornhold-hamburg.de
Clic Inneneinrichtung 22767 Hamburg www.clic.de
Popo GmbH 28203 Bremen www.popo.de
Heinrich Kehlbeck GmbH & Co. KG 28876 Oyten www.kehlbeck.org
Wallach Möbelhaus GmbH & Co. KG 29227 Celle - Westercelle www.moebel-wallach.de
Drähne Einrichtungen 30159 Hannover www.draehne-einrichtungen.de
Seydlitz GmbH & Co. KG 30159 Hannover www.seydlitz.de
Bock Hans G. GmbH &Co. KG Inneneinrichtungen 30161 Hannover www.hansgbock.de
Dimension GmbH Inneneinrichtung 35390 Giessen www.dimension-gmbh.com
Loeser Braunschweig GmbH 38100 Braunschweig loeser-braunschweig.de
Patrick Treutlein Interior Design 40667 Meerbusch www.patrick-treutlein.de
Kramm Einrichtungshaus GmbH 45127 Essen www.kramm-wohnen.de
Hülskemper GmbH WK-Einrichtungshaus 46045 Oberhausen www.huelskemper.de
Ventana 48143 Münster www.ventana.ms
Seemann interieur GmbH & Co. KG 49078 Osnabrück www.seemann-interieur.de
Pesch International Interiors GmbH 50672 Köln www.pesch.com
Betten Bischoff 50996 Köln www.bischoff-betten.de
Daniels wohnen OHG 53117 Bonn www.daniels-wohnen.de
Fesser Einrichtungen 54294 Trier www.fesser.com
Einrichtungshaus Holz GmbH & Co.KG 55116 Mainz www.einrichtungshaus-holz.de
Möbelhaus Carl Fuchs Nachf. GmbH & Co KG 55450 Langenlonsheim www.moebel-fuchs.com
A-M-S Möbel GbR 56410 Montabaur www.a-m-smoebel.de
Bettenhaus Inkelhofen GmbH 56566 Neuwied www.bettenhaus-inkelhofen.de
BETTENRID GmbH Bettenhaus/ Haus Frankfurt 60311 Frankfurt www.bettenrid.de
Leptien 3 Konzeption und Objekte für den Raum GmbH 60313 Frankfurt/Main www.leptien3.de
Schmiedl Wohn-Interiors GmbH & Co.KG 64286 Darmstadt www.wohn-interiors.de
Einrichtungshaus Neumühle 65388 Schlangenbad www.zauberhaft-wohnen.de
Betten Günther 65611 Brechen www.betten-guenther.de
Kuhn Einrichtungshaus GmbH 66386 St. Ingbert www.kuhn-einrichtungshaus.eu
Möbelhaus Huthmacher 67269 Grünstadt www.moebel-huthmacher.de
Fuchs Wohnen GmbH 67655 Kaiserslautern www.fuchs-wohnen.de
Interia-Creatives Wohnen-Einrichtungs GmbH 67663 Kaiserslautern www.interia.de
Seyfarth Georg Einrichtungen GmbH 68161 Mannheim www.seyfarth-einrichtungen.de
Weckesser Wohnen GmbH 69168 Wiesloch www.weckesser.de
Fleiner Möbel by architare 70192 Stuttgart www.architare.de
Architare Barbara Benz Einrichten GmbH + Co KG. 72202 Nagold www.architare.de
Single Möbelforum GmbH 72636 Frickenhausen www.single-moebelforum.de
Lukaszewitz Einrichten + Wohnen GmbH 72766 Reutlingen www.lukaszewitz.de
Behr Einrichtung GmbH 73240 Wendlingen www.behr-einrichtung.de
Schweizer Wohnen & Objekt 75179 Pforzheim www.schweizer-wohnen.de
Rabolt GmbH Bettenfachgeschäft 76530 Baden-Baden www.rabolt-schlafkultur.de
Bettenhaus Leitermann GmbH 77652 Offenburg www.leitermann-schlafkultur.de
Würthner Wohnen 78056 Villingen-Schwenningen www.wuerthner.de
Schatz GmbH & Co KG Schöner Wohnen 78532 Tuttlingen www.schatz-wohnen.de
Krämer Einrichtungen GmbH 79098 Freiburg www.kraemer-einrichtungen.de
Becker Wohnbedarf GmbH 79539 Lörrach www.becker-wohnbedarf.de
BETTENRID GmbH Bettenhaus/ Haus München 80333 München www.bettenrid.de
Betten - Klobeck KG Bettenfachgeschäft 83512 Wasserburg/Inn www.betten-klobeck.de
Möbelhaus Ledermann GmbH 88142 Wasserburg-Hege www.moebel-ledermann.de
Kugler Betten- und Wohnstudio 94447 Plattling www.bettenstudio.com
Kugler Betten- und Wohnstudio 94469 Deggendorf www.bettenstudio.com
Möbel Karner 2230 Gänserndorf www.moebel-karner.at
Literie Kandel 7240 Bereldange Luxemburg www.kandel.lu
Maison du Lit 8080 Bertrange www.maisondulit.lu
Home Collection
Home Collection Een verzameling exclusieve interieuraccessoires Ontdek meer
Vind een Schramm dealer of hotel Maak een afspraak in uw plaatselijke winkel of overtuig uzelf bij de beste hotels van het uitstekende SCHRAMM-slaapcomfort. HANDMADE IN GERMANY.